Somalikodin postar Query
SomaliBayBaidoaDebweyn: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Debweyn, Baidoa, Bay: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Debweyn, Baidoa, Bay
Qytet :Debweyn
Rajon 2 :Baidoa
Rajon 1 :Bay
Vend :Somali
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :2.65521
gjatësi :43.14936
Zona Koha :Africa/Mogadishu
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Debweyn, Baidoa, Bay është e vendosur në Somali.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Debweyn, Baidoa, Bay,None ©2014 kodin postar Query