Somalikodin postar Query
SomaliSoolTaleexCarmo: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Carmo, Taleex, Sool: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Carmo, Taleex, Sool
Qytet :Carmo
Rajon 2 :Taleex
Rajon 1 :Sool
Vend :Somali
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :9.45403
gjatësi :48.85640
Zona Koha :Africa/Mogadishu
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Carmo, Taleex, Sool është e vendosur në Somali.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Carmo, Taleex, Sool,None ©2014 kodin postar Query