Somalikodin postar Query
SomaliGedoLuuqWar Garasley: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

War Garasley, Luuq, Gedo: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :War Garasley, Luuq, Gedo
Qytet :War Garasley
Rajon 2 :Luuq
Rajon 1 :Gedo
Vend :Somali
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :3.66718
gjatësi :42.97039
Zona Koha :Africa/Mogadishu
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

War Garasley, Luuq, Gedo është e vendosur në Somali.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
War Garasley, Luuq, Gedo,None ©2014 kodin postar Query