Somalikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Sambusa, Marka, Lower Shabelle: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Sambusa, Marka, Lower Shabelle
Qytet :Sambusa
Rajon 2 :Marka
Rajon 1 :Lower Shabelle
Vend :Somali
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :1.67534
gjatësi :44.71428
Zona Koha :Africa/Mogadishu
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Sambusa, Marka, Lower Shabelle është e vendosur në Somali.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Sambusa, Marka, Lower Shabelle,None ©2014 kodin postar Query